Bezpieczne zakupy


Eye For Fashion bierze pełną odpowiedzialność  oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo  Państwa transakcji. W sklepie internetowym wykorzystujemy protokół SSL oraz certyfikat kwalifikowany.

Państwa dane osobowe i informacje o płatnościach przesyłane są w postaci zaszyfrowanej, aby utrudnić ich potencjalne przejęcie, a tożsamość jest dodatkowo autoryzowana.

Przestrzegamy również przepisów ochrony danych osobowych. Podawane dane są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień i bez zgopdy użytkownika nie są używane w innym celu.

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich zakupów. Phishing, Pharming, Spamming to realne zagrożenia z jakimi może się spotkać użytkownik internetu, nie wspominając już o nieuczciwych przedsiębiorcach.

 

Z radością informujemy, że sklep Eye For Fashion znalazł się w gronie firm wyróżnionych nagrodą Laur Klienta jako Odkrycie roku 2019 w kategorii "Jakość świadczonych usług i produktów".

Laur Klienta to wyjątkowa nagroda przyznawana jest przez klientów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. Odkrycie Roku to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie klientów.