Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

O FIRMIE

O firmie


Sklep internetowy Eye For Fashion należy do grupy P & V Sp. z o.o obecnej na polskim rynku mody kobiecej od ponad 20 lat. Oferujemy ekskluzywne stroje dla kobiet, w których ponadczasowa elegancja łączy się na najbardziej aktualnymi światowymi trendami.

W każdej z kolekcji naszych marek L’AF oraz Potis & Verso znajdują się limitowane pod względem liczby modele na każdą okazję: od ubrań casualowych i sportowych poprzez stroje biznesowe aż po kreacje koktajlowe i wieczorowe. Naszą misją jest wsparcie naszych Klientek w kreowaniu perfekcyjnego wizerunku w każdej sytuacji, w której przyjdzie im się znaleźć.

Korzystamy ze szlachetnych tkanin sprowadzanych ze światowych stolic mody takich jak Włochy czy Francja oraz uważnie śledzimy bieżące trendy. Jednak wszystkie nasze kolekcje od początku do końca powstają w Polsce pod czujnym okiem zespołu polskich profesjonalistów. 

Nieustannie się rozwijamy, dlatego w naszym e-sklepie są dostępne ubrania także innych cenionych marek takich jak Lizabella, Rino Pelle, District czy Milo. Łączy je z nami troska o odpowiadanie na potrzeby kobiet kochających ponadczasową klasykę z nutką nowoczesnej nonszalancji.

 

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione