Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Odbiór w paczkomacie

W trosce o wygodę i zadowolenie naszych Klientów umożliwiamy szybki i wygodny odbiór zamówionego towaru w Paczkomatach InPost na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z tej formy dostawy, odbierasz swoje zakupy o dogodnej dla Ciebie porze, w wygodny i łatwy sposób.

Paczkomaty zlokalizowane są głównie przy hipermarketach, stacjach benzynowych i całodobowych parkingach.

Znajdź najbliższy Paczkomat

 

Jak przebiega doręczenie i odbiór paczki w Paczkomacie?

 

W trakcie składania zamówienia wybierz opcję „Paczkomaty InPost” oraz dogodny dla Ciebie sposób płatności: przelew bankowy lub Przelewy 24.

Wybierając opcję Przelew bankowy lub Przelewy 24 (płatność z góry), masz możliwość zapłaty kartą kredytową (Visa, MasterCard) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24 lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Przesyłki do Paczkomatu dla zamówień od kwoty 200 zł są całkowicie bezpłatne. Koszty dostarczenia towaru do Paczkomatu dla zamówień poniżej kwoty 200 zł:

  •  w przypadku płatności elektronicznej (płatność z góry): 9,90 zł

Po wybraniu sposobu płatności pojawi się okienko z miejscem do wyboru miasta, w którym chciałbyś odebrać zamówiony towar. Możesz także skorzystać z usługi lokalizacji, dzięki której po udostępnieniu nam Twojego położenia geograficznego, system automatycznie wygeneruje listę adresów wszystkich Paczkomatów, znajdujących się w Twojej miejscowości. Po wybraniu adresu Paczkomatu i uzupełnieniu wszystkich danych, potrzebnych do finalizacji zamówienia oraz kliknięciu w przycisk „Potwierdź zakup”, na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Doręczenie przesyłki do Paczkomatu realizowane jest w ciągu 2 dni roboczych od dnia jej nadania. O gotowości paczki do odbioru zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem e-mail oraz sms, otrzymując indywidualny kod uprawniający Cię do odbioru zamówionego towaru.

Na panelu Paczkomatu należy wprowadzić swój numer telefonu oraz otrzymany kod. Jeśli będą one prawidłowe nastąpi otwarcie skrytki, w której znajduje się Twoja paczka. Po wyjęciu paczki i zamknięciu drzwiczek skrzynki Paczkomat wydrukuje potwierdzenie odbioru, które należy zachować.

Twoja przesyłka będzie na Ciebie czekać 48 godzin od momentu jej doręczenia. Jeśli nie odbierzesz paczki, po drugim dniu roboczym otrzymasz smsem oraz e-mailem wiadomość z przypomnieniem o odebraniu towaru. W przypadku gdy nie odbierzesz swojej przesyłki z Paczkomatu w ciągu 2 dni, zostanie ona przetransportowana do najbliższego Oddziału InPost. Adres pod który zostanie przewieziona paczka zostanie wysłany do Ciebie drogą sms-ową i e-mail-ową. W przypadku nie odebrania paczki w ciągu 11 dni od momentu jej dostarczenia do Oddziału InPost, paczka zostanie zwrócona do sklepu internetowego Eye For Fashion.

 

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione