Potis&Verso

Płaszcz wełniany Potis & Verso KRUK

Kod produktu: 8151-J6-1-69-1

cena: 1 198.00 zł

cena promocyjna: 599.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Klasyczny, bordowy, długi płaszcz uszyty z przyjemnej w dotyku fakturowanej tkaniny. Prosty krój płaszcza podkreślony został zapięciem na guziki oraz wiązanym paskiem. Model posiada boczne kieszenie. Dzięki wysoko gatunkowej tkaninie, płaszcz jest ciepły i praktyczny. W środku wykończony podszewką.

Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

Podana tabela zawiera wymiary ubrań mierzonych na płasko.

Rozmiary3638404244
Długość całkowita (od ramienia)111112114116118
Biust96100104108112
Talia98100104108112
Biodra104108112116120
Długość rękawa6363646464

wełna 56%, poliamid 24%, moher 10%, alpaka 10%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!