Rozkloszowana połyskująca sukienka w kratkę Potis & Verso MADDY

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 311T-JA-1-84-1

cena: 699.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Kolory ziemi, jesienne brązy, miedziane rudości, delikatne beże, odrobina chłodnej szarości, a to wszystko oprószone delikatnym złotym pyłem wplecionej błyszczącej nitki. Ta niebanalna kolorystyka zawarta jest w miękkiej, plastycznej, elastycznej dzianinie drukowanej w kratę. Owa piękna, oryginalna tkanina posłużyła do uszycia sukienki MADDY z kolekcji Potis & Verso.

Sukienka MADDY ma okrągły dekolt z delikatnym marszczeniem zebranym wąską lamówką oraz zgrabne długie rękawy. Sukienka ma swobodną linię lekko zebraną w talii wąską gumką. Na wysokości bioder doszyty jest drobno plisowany dół. Plisy w tej bogatej tkaninie z połyskiem prezentują się niezwykle interesująco, a sukienka jest bardzo efektowna. Uszyta jest na elastycznej dzianinowej podszewce.

Do stylizacji biurowej wykorzystaj delikatne złote kolczyki i lordsy, baleriny lub pantofle na słupku. Na wieczorne spotkanie ze znajomymi załóż MADDY z cielistymi lub złotymi szpilkami i wąskim złotym paseczkiem w talii. Wypróbuj również stylizację casualową zestawiając MADDY z kozakami i skórzanym workiem, w talii zapnij szeroki skórzany pas.

Rozmiary363840424446
Długość całkowita (od ramienia)117117117117117117
Biust889296100104108
Talia606468727680
Biodra (plisowanie)9498102106110114
Długość rękawa595959595959

 

skład: poliester 65%, metal 15%, poliamid 14%, elastan 6%; podszewka: poliester 94%, elastan 6%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!