Czarna sukienka o prostym kroju L'AF ENA

Marka: L’AF

Kod produktu: 3M2L-J9-2-99-1

cena: 589.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    To nie jest klasyczna „mała czarna”! Mimo to, sekret Eny tkwi w jej pięknie oraz prostocie. Ta minimalistyczna, czarna sukienka została ozdobiona subtelnymi, różowymi detalami. Jej dekolt zdobi różowa lamówka oraz zapięcie nawiązujące do tradycyjnych kreacji z południowej Azji. Półdługie rękawy, sięgające za łokcie, zwieńczone są białymi akcentami. Ena jest lekko rozszerzana i posiada długość mini.

    Zestawiaj ją z butami na wysokim obcasie w czarnym lub czerwonym kolorze, np. z sandałami zapinanymi na kostce. Do stylizacji w dwóch lub trzech kolorach, dobierz biżuterię utrzymaną w tej samej tonacji. Postaw np. na duże, wiszące kolczyki z kamieniami szlachetnymi oraz grubą bransoletkę ze srebra.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)979899100102104107
    Biust9296100104108112117
    Talia889296100104108114
    Biodra100104108112116120126
    Długość rękawa47474747474747

    Skład: poliester 86%, wiskoza 12%, elastan 2%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!