Potis&Verso

Elegancka sukienka Potis & Verso GIACOMO

Kod produktu: 320M-J7-1-56-1

cena: 559.00 zł

cena promocyjna: 279.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Przywitaj jesień w najlepszym stylu! Sukienka GIACOMO to idealna propozycja na tzw. „all day look”. Niezastąpiona zarówno w codziennych jak i bardziej formalnych sytuacjach. Klasyczna, trapezowa forma to podstawa, której nie powinno zabraknąć w Twojej szafie.

    GIACOMO prezentuje się wyjątkowo szlachetnie i elegancko, a to wszystko dzięki charakterystycznej tkaninie w batikowy print. Oprócz wspaniałego wyglądu włókno cechuje wysoka wytrzymałość i zwiększona zdolność do wchłaniania wilgoci, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Poliester sprawia, ze tkanina jest mniej podatna na gniecenie, sukienka zachowuje swój kształt przez cały dzień. Mięsista struktura materiału doskonale odnajdzie się w typowo jesiennych stylizacjach w zestawieniu z wysokimi kozakami oraz otulającym swetrem. Rozkloszowany krój modelu oraz dekolt v-neck optycznie wysmuklają szyję i wydłużają sylwetkę. Biżuteryjny dodatek stanowią tu złote elementy: metalowa obręcz zdobiąca wcięcie w dekolcie oraz długi suwak na plecach. Model pozbawiony jest podszewki – dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodniej i bardziej komfortowo niezależnie od sytuacji. Rękawy o długości 7/8 zapewniają doskonałe proporcje sukience, w której świetnie będzie się prezentować każdym typie sylwetki.

    Do czego pasuje? GIACOMO to sukienka wielozadaniowa i uniwersalna – odpowiednia zarówno na co dzień jak i wieczorem. Przy odpowiednim doborze dodatków, sukienka zmieni się w fantastyczny zestaw, w którym już nigdy nie pozostaniesz w cieniu. Stwórz stylizację w stylu „boho chic” – do sukienki dobierz ulubione kozaki za kolano oraz obszerne poncho lub sweter o grubym splocie. Nie zapomnij o małej torebce na długim pasku!

    Modelka na zdjęciu ma 179 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

     

    Rozmiary3436384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)95969799100102106108
    Biust86909498102106110114
    Talia8286909498102106110
    Biodra9498102106110114118122
    Rękaw (od ramienia)5050505050505050

     

    poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Paczka w ruchu
    9.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    • Iwona

      Sukienka przepiękna ,elegancka i najważniejsze się nie gniecie.Polecam