Sukienka o subtelnym deseniu L'AF MILENA

Marka: L’AF

Kod produktu: 3K5L-J9-1-99-1

cena: 649.00 zł

cena promocyjna: 329.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Milena to delikatna, dziewczęca sukienka o subtelnym deseniu. Ma luźny fason oraz modną długość przed kolana. Przypomina letnie, zwiewne kreacje. Kolorystyka sukienki utrzymana jest w czerni, bieli, zieleni i wiśniowym kolorze. Zdobi ją drobny, graficzny wzór, który świetnie będzie się prezentował przede wszystkim na wysokich oraz szczupłych paniach. Wyrazista kokarda na wysokości klatki piersiowej przyciąga uwagę do smukłej szyi. Zabudowany dekolt czyni sukienkę skromną, zaś jej dół, pełen lekkich falbanek, dodaje kreacji fantazyjności.

    Milena jest idealna do romantycznych, jesiennych stylizacji. Wystarczy dobrać do niej czarne, klasyczne szpilki i niewielką torebkę na długim pasku, aby być gotową do wyjścia. 

    Rozmiary363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)97979797100100
    Biust9498102106110115
    Talia9296100104108113
    Biodra100104108112116120
    Długość rękawa656565656565

    skład: poliester 60%, wiskoza 40%; podszewka: poliester 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!