Sukienka w pasy Art Mio 806

Marka: ArtMio

Kod produktu: V309-W9-1-92-1

cena: 549.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    W tej gustownej sukience będziesz się pięknie prezentować zawsze, kiedy ją założysz. Została stworzona z pięknej tkaniny w szaro-białe pasy. Dodatkowo na froncie zdobi ją kopertowe wycięcie zapinane na guziki oraz dekoracyjna czarna sprzączka. Ta casualowa kreacja ma swobodny fason z krótkimi rękawami. Będzie się wspaniale prezentować jako strój do pracy oraz na nieformalne okazje.

    Rozmiary424446485052
    Długość całkowita (od ramienia)104104104108108108
    Biust102106110116120124
    Talia98102106110112116
    Biodra108112116120124128
    Długość rękawa181818212121

    Skład: wiskoza 72%, poliester 25%, elastan 3%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!