Sukienka z eko skóry L'AF LONI

Marka: L’AF

Kod produktu: 3M4L-J9-1-77-1

cena: 599.00 zł

cena promocyjna: 299.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Sukienka Loni do złudzenia przypomina model spódnicy o tej samej nazwie, z najnowszej kolekcji marki L’Af. Uszyto ją z połyskującego materiału w soczystym, fioletowym kolorze. Kolorowe bloki materiału tej interesującej kreacji łączą się z czarnymi wstawkami z miękkiej tkaniny. Na sukience widoczne są pionowe oraz poziome przeszycia, które urozmaicają jej styl. Loni ma zabudowany dekolt o półokrągłym kształcie i delikatnie rozszerzony krój. Z powodzeniem połączysz ją z długimi, zamszowymi kozakami na obcasie czy niewysokimi botkami. Do stylizacji dobierz także biżuterię z tekstylnymi akcentami oraz w tak modnych tej jesieni kolorach – stylowego burgundu, ciemnej czekolady czy odważnej fuksji.

Rozmiary34363840424446
Długość całkowita (od ramienia)959798102103104105
Biust889296100104108112
Talia788287919499103
Biodra9498102106110114118
Długość rękawa62626262626262

 

Skład: wiskoza 60%, poliester 22%, poliamid 15%, elastan 3%

Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!