Sukienka z aksamitnymi akcentami L'AF WILMA

Marka: L’AF

Kod produktu: 3Y5L-J9-1-46-1

cena: 649.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Wilma spodoba się tym zdecydowanym oraz przebojowym paniom, które cenią sobie minimalizm. Mocny czerwony kolor oraz ciekawa forma kreacji przykują wzrok, co pozwoli Ci być w centrum zainteresowania.

Minimalistyczny design i subtelne detale stanowią zaś o szyku i elegancji tego modelu. Fason sukienki jest prosty i luźny, nie ma w niej taliowania czy obcisłości. Półokrągły dekolt obszyto tasiemką z weluru, dekoracyjnie zawiązaną z tyłu stroju. Podobne aksamitne akcenty zauważalne są także u mankietów sukienki. Dół kreacji jest delikatnie rozszerzany.


Do Wilmy pasować będą delikatne sandałki w kontrastowym kolorze (np. czerni lub bieli) oraz subtelna biżuteria. Dobrze łączy się także z metalicznymi kolorami.

Rozmiary384042444648
Długość całkowita (od ramienia)100101103105105107
Biust98102106110114120
Talia919599103107111
Biodra98102106110114120
Długość rękawa656565656565

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
0.00 zł 0.00 zł
0.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!