Sukienka z plisowanymi wstawkami Ella Boo E-20SS-2856-40

Marka: Ella Boo

Kod produktu: OZ32-WA-1-45-1

cena: 670.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Jeśli zależy Ci na kobiecej, ale swobodnej propozycji, postaw na rozkloszowaną sukienkę. Ten uniwersalny krój będzie korzystny niemal dla każdej sylwetki. Dodatkowo świetnie odnajduje się zarówno w eleganckich kreacjach, jak i codziennych propozycjach.   

    Sukienka z kolekcji Ella Boo przyciąga uwagę kobiecym krojem i pięknymi detalami w postaci plisowanych wstawek, które dodają niesamowitego szyku i klasy. Ponadto intensywny kolor sprawia, że będziesz wyglądała zjawiskowo przy każdej okazji. Ten model ma klasyczny, półokrągły dekolt i krótkie rękawy, przez co będzie dobrym wyborem na letnie przyjęcia czy uroczyste wyjścia. Sukienkę dodatkowo zdobią fantazyjne poprzeczne przeszycia, które stanowią bardzo oryginalne dopełnienie całej kreacji.    

    Dopełnieniem wizytowej stylizacji będą buty na wysokim obcasie, niewielka kopertówka i błyszcząca biżuteria. W przypadku jednokolorowych kreacji możesz  zaszaleć z dodatkami i postawić na te w intensywnych kolorach lub wzorach.  
    Ten model występuje w kilku wersjach kolorystycznych: niebieskiej, czerwonej oraz różowej.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)124125125126126127130
    Biust84889296100104108
    Talia74788286909498
    Biodra97101105109113117121
    Długość rękawa10101010101010

    Skład: poliester 100%

    Podszewka: acetat 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!