L’AF

Granatowa sukienka L'AF LINDA

Kod produktu: 36GL-J7-1-28-1

cena: 529.00 zł

cena promocyjna: 423.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Piękna dwuwarstwowa sukienka z ozdobnymi perełkami w talii. Model wykonany została ze zwiewnej, lekkiej tkaniny, która sprawdzi się w wielu stylizacjach. Mimo zakrytego fasonu, wierzchnia warstwa sukienki wspaniale podkreśla górne partie figury. Kreacja jest idealną propozycją na ważniejsze okazje i wieczorne wyjścia. Sukienka to esencja delikatności i kobiecości. Sukienka doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się niezwykle wyjątkowo. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. W dole rozporek eksponujący zgrabne nogi.
Modelka na zdjęciu ma 174 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

Podana tabela zawiera wymiary ubrań mierzonych na płasko.

Rozmiary34363840424446
Długość całkowita (od ramienia)989999100101102103
Biust86909498102106110
Talia70747882869094
Biodra96100104108112116120
Długość rękawa49505050515254

 

poliester 60%, wiskoza 40%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Paczka w ruchu
9.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!