Sukienka mini w pasy AK PAGE

Marka: ANETA KRĘGLICKA X L'AF

Kod produktu: 3R1L-W9-1-63-1

cena: 1 499.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Moda zaprojektowana przez Anetę Kręglicką x L’AF zdobyła już sobie szerokie grono wielbicielek i cieszy się dużą renomą. Ubrani tej linii słyną z perfekcyjnego wykonania i dopracowania każdego detalu.

    Sukienka AK PAGE nie jest tu wyjątkiem. Już na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga piękna tkanina w pasy w odcieniach różu, brązu i barwy szampana. Powstała ona specjalnie na potrzeby tej kolekcji. Kreacja ma wyrafinowany fason z trójkątnym wycięciem w okolicach dekoltu, potrójnie stopniowanymi rękawami oraz marszczonym dołem. Na plecach jest kryty zamek błyskawiczny, a wewnątrz praktyczna podszewka.

    Rozmiary34363840
    Długość całkowita (od ramienia)87888890
    Biust84889296
    Talia66707478
    Biodra909498102
    Długość rękawa73737474

    Materiał wierzchni: poliester 60%, wiskoza 40%

    Podszewka: poliester 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!