Sukienka o klasycznym kroju Potis & Verso BRUNA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 386H-W6-1-19-1

cena: 439.00 zł

cena promocyjna: 159.00 zł

    Sukienka z krótkim rękawem z ozdobnymi zamkami błyskawicznymi. Tkanina, z której wykonano model jest przyjemna w dotyku i zachowuje swoją strukturę przez cały dzień. Sukienka ma podszewkę, zapinana z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. Sukienka jest bardzo klasyczna i sprawdzi się zarówno w stylizacjach biznesowych jak i wieczorowych.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 38.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)94949597101101102
    Biust889296100104108112
    Talia747882869094100
    Biodra9498102106110114120
    Długość rękawa16161718181920

     poliester 88%, elastan 12%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!