Potis&Verso

Żakiet z wiązaniem Potis & Verso CAROL

Kod produktu: 602A-W9-1-11-1

cena: 559.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Elegancki żakiet czy marynarka to nieodzowny element biznesowych stylizacji. Jednak model CAROL od Potis & Verso sprawdzi się nie tylko w takich zestawieniach, lecz także wtedy, kiedy będziesz chciała postawić na romantyczny outfit.

    Ma on lekko taliowany fason z niewielką stójką i został wykonany ze świetnej jakości tkaniny. W okolicach dekoltu są trójkątne wycięcia. Obie części żakietu łączy zwiewna szyfonowa szarfa, która zawiązana z przodu stanowi dodatkowy ozdobny akcent.

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)55565759616365
    Biust9498102106110113119
    Talia8286909498102108
    Biodra9498102106110114120
    Długość rękawa48484848484848

     

    Material wierzchni: poliester 65%, wiskoza 35%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!

    Kup cały look

    Potis&Verso

    Żakiet z wiązaniem Potis & Verso CAROL

    Kod produktu: 602A-W9-1-11-1

    cena: 559.00 zł

    zobacz produkt

    Potis&Verso

    Zwiewna rozkloszowana spódnica Potis & Verso ABRI

    Kod produktu: 7772-W9-1-10-1

    cena: 329.00 zł

    zobacz produkt

    W zestawie taniej! Cena przy zakupie całości zestawu:

    Oszczędzasz:   88.80 zł

    888.00 zł      799.20 zł