Potis&Verso

Sukienka w drobne plisy Potis & Verso ELLA

Kod produktu: 307P-W9-1-28-1

cena: 662.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Plisy nie wychodzą z mody od wielu lat. Jednak w ostatnich sezonach wracają w odmienionej, nowoczesnej formie!

Oto sukienka ELLA z kolekcji Potis & Verso, w której drobne plisy zaprasowane na prawo przeplatają się z tym, zaprasowanymi na lewo. To niebanalne połączenie tworzy intrygujący efekt trójwymiarowych poziomych wzorów. Sukienka ma dopasowany, choć gwarantujący swobodę fason z półokrągłym dekoltem i krótkimi rękawami, które zostały dodatkowo ozdobione plisowanymi falbanami i ręcznie przytwierdzonymi kryształami Swarovskiego.

Na plecach znajduje się dekoracyjne wycięcie w kształcie łezki, które zapina się na połyskujący guzik z kryształkiem. Wewnątrz jest praktyczna podszewka.

Rozmiary384042444648
Długość całkowita (od ramienia)979799101103105
Biust9498102106111117
Talia9599104108112119
Biodra99104108113118124
Długość rękawa252525252525

Materiał wierzchni: poliester 82%, wiskoza 18%,

Podszewka: wiskoza 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!