Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu
Maseczki dla dzieci

Maseczki dla dzieci

Doskonała ochrona dla każdego - maseczki ochronne dla dzieci

Jak mówi najnowsze rozporządzenie: od 15 maja 2021 obowiązek noszenia maseczek na wolnym powietrzu został zniesiony. Niemniej jednak wciąż utrzymywany jest obowiązek dotyczący zasłaniania ust i nosa w większych pomieszczeniach oraz publicznych środkach transportu. Choć niebawem zapewne i ta restrykcja zostanie zniesiona, warto pamiętać, że pandemia wciąż trwa, a osobami, które mają największy kontakt z innymi osobami pozostają nasze pociechy. Warto zatem wyposażyć ich plecaki w odpowiednie środki ochronne, w tym - maseczki wielokrotnego użytku dla dzieci.

Nasz butik wychodzi naprzeciw obowiązkowi zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach i obiektach publicznych, jakim niewątpliwie są szkoły. Dlatego w tej kategorii mogą Państwo znaleźć maseczki ochronne dla dzieci, które przydadzą się podczas powrotu do szkół, zabezpieczając nasze dzieci przed przenoszeniem wirusów. Tego typu maseczka minimalizuje przedostawanie się drobnoustrojów z twarzy na dłoń w przypadku kichania czy kaszlu. Jest wręcz niezastąpiona m.in. w klasach czy w środkach komunikacji miejskiej, gdzie styczność z nimi jest najprawdopodobniej największa.

Maseczki dziecięce - bezpieczne i kolorowe

Wychodzimy z założenia, że zdrowy uczeń to dobrze zabezpieczony uczeń. Jednak co zrobić, jeśli nasz malec niechętnie zakłada klasyczne, chirurgiczne osłonki? Podarować mu kolekcję maseczek dziecięcych, w których będzie wyglądał radośnie, a jednocześnie czuł się bezpiecznie. W naszej kolekcji młodzi adepci znajdą mnóstwo kolorowych i stylowych maseczek, z którymi nawet w niepogodę będzie mógł kroczyć z uśmiechem do szkoły. Dla dziewczynek przygotowaliśmy modele w urocze printy. Kropki, grochy, ze zwierzęcymi motywami, a nawet postaciami z Doliny Muminków! Małym chłopcom oferujemy maseczki z nadrukami trójkątów, żaglówek, samochodów lub kolorową kratkę. Wszystkie maseczki dla dzieci zostały uszyte z najwyższej jakości bawełny, która zapobiega przenoszeniu się wirusów, a jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie.

Maseczki dziecięce sprawią, że garderoba maluchów wzbogacona o nie będzie prezentować się nie tylko elegancko ale i bezpiecznie. Wszystko dzięki nieoczywistym połączeniom kolorów i printów  - na których to właśnie opiera się nasza kolekcja. Sprawdź też plecaki dziecięce - zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

0 - 0 z 0
navigate_beforenavigate_next
Filtry
Sortuj
shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione