Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Targi Mody w Poznaniu 2018 - przegląd wydarzenia

2018-03-27 12:20:00

Targi Mody w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń biznesowych w branży modowej w naszym kraju. Odbywają się one dwa razy w roku, są międzynarodowe i poniekąd łączą projektantów, producentów oraz handlowców i właścicieli butików odzieżowych. Na ich przebieg składają się trzy ekspozycje:

●    BTS (Salon obuwia i Galanterii Skórzanej)
●    Fast Fashion (wiosna - lato 2018)
●    Next Season (jesień - zima 2018/2019).

Podczas imprezy przyznawane są nagrody - Fashion Website Awards i Złote Medale MTP. Przyjrzyjmy się bliżej ubiegłym Targom, które odbyły się 21-22 lutego 2018 roku.

 Targi Mody w Poznaniu - czyli co w branży piszczy

Ostatnie Targi Mody miały miejsce na czterech halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ponad czterystu wystawców z Polski i nie tylko pokazało tysiące nowości. Można było zobaczyć ekspozycje liderów spośród marek odzieżowych, obuwniczych i biżuteryjnych, którzy prezentowali swoje kolekcje na dwa nadchodzące sezony: wiosna - lato i jesień - zima. Targi odwiedziło przez te dwa dni ponad 4 000 przedstawicieli z branży z kilkunastu różnych państw. Wśród nich znaleźli się między innymi przedstawiciele butików odzieżowych i obuwniczych, sklepów ze skórzaną galanterią, hurtownicy, fotografowie, reprezentanci największych marek, projektanci, modelki, blogerzy modowi i lifestylowi, studenci i uczniowie szkół kierunkowych, a także oczywiście przedstawiciele mediów.

Nie wszyscy wiedzą, że Targi Mody w Poznaniu mają w swoim programie także różnego rodzaju szkolenia (bezpłatne), np. z marketingu, sprzedaży, rozmów z handlowcami i producentami, prawa pracy itp. Targi to też oczywiście miejsce wyjątkowych pokazów mody, na których prezentują się zarówno znane wszystkim marki jak i młodzi projektanci, szukający swojej szansy w tej trudnej branży.  Bez wątpienia: najnowsze trendy królują przez te dwa dni w Poznaniu.Pokazy i wydarzenia

21 i 22 lutego tego roku mogliśmy zobaczyć między innymi pokazy marek takich jak: WineFashion (moda damska i męska), Gioiello (producent biżuterii z kryształkami Swarovskiego), Kastor (koszule męskie i konfekcja damska), Yvon (biżuteria), Patrizia Aryton (odzież damska), Sun of Gaba (moda kobieca - dziewiarstwo), Anna Korytowska (odzież damska) i wiele innych. Swoje kolekcje przedstawili także studenci, np. Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu.

Wieczorem, pierwszego dnia Targów odbyła się impreza branżowa, na której można było zintegrować się, poznać lepiej projektantów, porozmawiać o nadchodzących trendach i obejrzeć przegląd najnowszych prac polskich projektantów. Widowisko uwiecznił występ polskiej grupy Audiofeels, przy której dźwiękach wszyscy znakomicie bawili się do późna.

Głównym celem Targów Mody jest zaprezentowanie esencji najnowszych trendów oraz pokazanie bogactwa stylistycznego i modowego. Dzięki Targom, przedsiębiorcy (zarówno z naszego jak i innych krajów) mogą poznać oferty marek dobrze znanych, poznawać alternatywy i małe firmy rodzinne, które niejednokrotnie zaskakują swoimi ciekawymi pomysłami. Kolejne Targi Mody w Poznaniu odbędą się już w sierpniu - my, jako wielbiciele mody w każdej postaci, już zacieramy ręce na to fantastyczne wydarzenie.

 

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione