Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Akcja charytatywna – wspieraj dzieciaki razem z nami!

2019-04-04 12:20:00

Serdecznie zapraszany do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, którą prowadzimy na rzecz Fundacji CUKIERKOWO. Na początku tego roku fundacja założyła pierwsze w Warszawie integracyjne przedszkole CUKIERKOWO, w którym opiekę znajdują zarówno dzieci zdrowe, jak i te cierpiące na dolegliwości takie jak: cukrzyca typu 1., alergie i nietolerancje pokarmowe, otyłość czy niepełnosprawności ruchowe. Misją placówki jest integracja tych dzieci ze zdrowymi rówieśnikami.

Przedszkole o profilu matematycznym mieści się z zabytkowym dworku otoczonym wielkim ogrodem, w którym znajduje się plac zabaw. Wszystko to tworzy doskonałe warunki do poznawania otaczającego świata oraz doskonałej zabawy. Przez cały dzień nad dziećmi czuwa zespół doświadczonych opiekunów dbających o ich bezpieczeństwo, pielęgniarki specjalizujące się w cukrzycy oraz innych niepełnosprawnościach oraz psycholog dziecięcy. Na terenie przedszkola znajduje się kuchnia, w której powstają pyszne posiłki dostosowane do indywidulanych potrzeb dzieci.

Zamów koszulkę LOLIPOP zaprojektowaną przez Anetę Kręglicką x L’AF specjalnie na potrzeby tej akcji, a 30% ze sprzedaży Twojej koszulki trafi do podopiecznych fundacji.

Zamów koszulkę LOLIPOP od Anety Kręglickiej x L’AF
Dowiedz się więcej o Przedszkolu CUKIERKOWO

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione