Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Dobrze być razem, ale czasem trzeba zrobić coś tylko dla siebie

2020-12-07 14:58:00

Chcielibyśmy znowu swobodnie spotykać się ze znajomymi, wychodzić do restauracji, kina czy teatru, a prawdopodobnie najbliższe tygodnie spędzimy w domach. Ale postarajmy się ten czas wykorzystać jak najlepiej. Cieszmy się tym, że nie musimy się rano spieszyć, że nie mokniemy na przystankach i nie stoimy w korkach. Przecież sami zawsze powtarzamy, że listopad to miesiąc, który najlepiej przeleżeć pod kocem. A jeżeli przy okazji możesz jeszcze komfortowo robić zakupy z domu? Właśnie dlatego uruchomiliśmy dla Ciebie bezpieczną eco dostawę tego samego dnia!

Koronkowa sukinia maxi L'AF ROMANCE - zobacz w naszym e-sklepie

  

Kupuj odpowiedzialnie – poznaj naszą bezpieczną i szybką dostawę na eyeforfashion.pl 

Wspieramy Cię w bezpiecznych zakupach. Teraz składając zamówienie w sklepie internetowym eyeforfashion.pl, możesz wybrać opcję eco dostawy. Jeżeli zrobisz to do godziny 14:00, to kierowca przyjedzie do Ciebie jeszcze tego samego dnia w godz. 17:00-22:00. Wcześniej skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenie dokładnej godziny przyjazdu. Jeżeli wyrazisz taką chęć i udzielisz nam swojej zgody, to kierowca może bezkontaktowo dostarczyć przesyłkę pod Twoje drzwi. Nasze paczki są przygotowywane przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, a kierowca będzie ubrany w maskę i rękawiczki ochronne. Poza tym wybierając opcję eco dostawy wiesz, że robisz coś dobrego nie tylko dla siebie, ale również dla środowiska. Twoja przesyłka zostanie dostarczona samochodem elektrycznym, który nie emituje żadnych spalin, a cały dochód uzyskany z opłat za tę formę dostawy przekażemy na zasadzenie drzew. Drzewa zostaną, rzecz jasna, zasadzone na wiosnę. Ale zanim nadejdzie wiosna, zróbmy wszystko, żeby zadbać o siebie jesienią i zimą. Poznaj więcej szczegółów >>

 

W trybie home office 

Teraz najważniejsze jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Zostańmy w domach, ale postarajmy się, żeby atmosfera była pełna ciepła, spokoju i wzajemnego zrozumienia. Zapewnijmy sobie komfortowe warunki na miarę naszych możliwości i potrzeb. Jeżeli pracujesz zdalnie, to przygotuj sobie wygodne miejsce do pracy, nie każdy z nas ma gabinet, to może być biurko w sypialni, a jeżeli nie masz biurka, to wyznaczone miejsce przy stole. Nie pracuj w łóżku ani na kanapie – niech te miejsca pozostaną przeznaczone na relaks. Każdy dzień postaraj się zaczynać tak, jakbyś miała zaraz wyjść do pracy, a Twoje dzieci do szkoły. Zjedz śniadanie z rodziną, zdejmij piżamę i nie chodź cały dzień w legginsach i rozciągniętej bluzie. Jeżeli masz taką ochotę - umaluj się. Sama dla siebie. Usiądź przy komputerze i od razu zaplanuj, o której godzinie zrobisz sobie przerwę. Chociaż miałoby to być 15 minut na kawę, wypij ją w spokoju, z przyjemnością. Jeżeli możesz, wyjdź w ciągu dnia na krótki spacer albo jeżeli wcześniej uprawiałaś sport – pobiegaj. To na szczęście wciąż jest dozwolone. 

Komplet cekinowa bluzka i spódnica L'AF NOEMI - zobacz w naszym e-sklepie

Zrób coś tylko dla siebie 

Chociaż brzmi to banalnie i nie jest to żadna rewolucja, to badania pokazują, że takie zachowanie normalności, wprowadzenie w nasze życie pewnego uporządkowania, a nawet rutyny w tych okolicznościach ma wielkie znaczenie. Pozwoli nam przetrwać te trudne czasy, a przede wszystkim zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym. Psychologowie powtarzają, żeby teraz zadbać nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale również o kondycję psychiczną.

 

Jak? 

Nie karm się złymi informacjami, oczywiście bądź świadoma tego, co dzieje się na świecie, ale nie musisz co pięć minut odświeżać stron głównych serwisów newsowych i sprawdzać statystyk zachorowań. Zamiast tego znajdź te pół godziny dla siebie i poczytaj książkę, włącz audiobooka albo ulubiony serial. Czasem taką chwilą oddechu może być nawet telefon do przyjaciółki. I przede wszystkim – nie oceniaj się. Bądź dla siebie wyrozumiała. Znajomi chwalą się, że w trakcie lockdownu uczą się nowych języków, remontują łazienkę albo wyplatają makramy? Mają do tego prawo. Ty wolisz poleżeć w wannie albo relaksujesz się, robiąc zakupy przez Internet? To też jest ok. Oczywiście, weź pod uwagę to, że zostając w domu, nie potrzebujesz tylu rzeczy i wybieraj rozsądnie, ale jeżeli wiesz, że będzie ci się przyjemnie pracowało w wygodnym, stylowym dresie czy komfortowej sukience – pozwól sobie na to. Nie chcesz uczestniczyć w kolejnej telekonferencji w tej samej białej bluzce – może przyszedł czas na nową? Chcesz z przytupem pożegnać 2020? Zamów wystrzałową, wieczorową sukienkę i w ostatnią noc tego roku załóż ją sama dla siebie. I przede wszystkim nie trać nadziei. Jeszcze będzie pięknie!

Komplet cekinowa bluzka i spódnica L'AF KATANA - zobacz w naszym e-sklepie

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione